Бурята прекрати мача между ЦСКА и Пирин

"Червените" имаха преднина на почивката
Обновена: 25 юли 2020 21:19 | 25 юли 2020 21:15, Веселина Йорданова
14

Силната буря в София прекрати приятелския мач между ЦСКА и Пирин, състоял се на стадион "Българска армия".

"Червените" имаха преднина от 2:0 на почивката след голове на Енрике Рафаел в 38-ата минута и Али Соу в 41-ата след рикошет.

Стартът на второто полувреме се забави с близо четвърт час заради пороя, излял се над столицата.

Силният дъжд беше придружен и от мощен вятър, който издуха резервните скамейки на двата отбора. Игрището буквално се превърна в езеро и очаквано беше преценено, че условията не позволяват проверката да продължи.