ЦСКА с трудна победа над Ботев Враца

"Червените" са първи в класирането със 7 точки
Обновена: 22 авг 2020 23:07 | 22 авг 2020 21:15, Веселина Йорданова
20

ЦСКА постигна трудна победа с 2:1 при гостуването си на Ботев Враца в мач от 3-ия кръг на efbet Лига.

В 17-ата минута Рафаел Енрике откри резултата, в самия край на първото полувреме Даниел Генов изравни. Успехът за гостите донесе Али Соу с гол в 72-ата минута.

Така "червените" постигнаха втора поредна победа и се изкачиха на 1-во място в класирането със 7 точки. Ботев Враца остава с 3 т. и заема 8-ма позиция преди изиграването на останалите срещи.

В следващия кръг врачани гостуват на Берое, докато ЦСКА приема Славия. Преди това обаче "червените" започват своя европоход с домакинство на малтийския Сиренс в четвъртък.