Арсенал откри с гръм и трясък новия сезон във Висшата лига

"Артилеристите" стартираха с 3:0 срещу Фулъм
12 сеп 2020 16:47, Красимир Ангелов
3

Арсенал започна ударно сезона във Висшата лига и даде надежди на феновете си, след като срази с 3:0 новака Фулъм насред неговия "Крейвън Котидж".

"Артилеристите" имаха колебания само в първите минути, след което взеха контрола върху мача и можеха да вкарат и повече. Александър Лаказет вкара важния първи гол, а след почивката и талисманът Пиер-Емерик Обамеянг също реализира страхотно попадение.

Страхотен дебют за победителите направиха новите попълнения Габриел Магаляеш и Уилиан, след като защитникът вкара гол, а бразилецът бе замесен и при трите попадения на своя тим.

За домакините Александър Митрович остана на пейката, за сметка на Абубакар Камара, което вероято бе изненада.

Новото попълнение Алфонс Ареола бе на пейката. За Артилеристите стартираха новите попълнения Габриел и Уилиан, а и Мохамед Елнени също започна. Лаказет и Обамеянг действаха в атака.