Черно море поведе, но загуби от ЦСКА 1948

Кой къде е в класирането в момента?
4

Черно море поведе, но загуби с 1:2 на стадион "Тича" от ЦСКА 1948 в среща от 11-ия кръг на родната efbet лига.

Головата машина на "моряците" Матиас Курьор откри резултата в средата на първото полувреме, но малко преди изтичането на половин час игра Галин Иванов изравни.

Черно море имаше предимство по отношение отправените удари и притежанието на топката, но гостите сътвориха пълен обрат в средата на втората част, когато Мартин Камбуров реализира отсъдената дузпа.

ЦСКА 1948 събра 19 пункта и се изкачи на трета позиция, докато Черно море е седми с 14 точки.