Ливърпул се срина и в Лестър, Алисон с нов гаф

"Лисиците" спечелиха с 3:1 с голове в последните минути
Обновена: 13 фев 2021 17:26 | 13 фев 2021 17:26, Красимир Ангелов
8

Лестър обърна Ливърпул с 3:1 в първия мач от 24-ия кръг на Висшата лига след 3 гола в последните 11 минути на мача.

"Червените" доминираха и поведоха, но след това "лисиците" изравниха с малко късмет, поредният гаф на вратаря Алисон им даде предимство, а след това и Харви Барнс подпечата успеха.

Така мърсисайдци останаха с 40 точки и вероятно ще бъдат изместени от четворката. Лестър пък има 46 и продължава да бъде твърдо в челото.

Всичко за дербито във Висшата лига четете в Gol.bg

8
8
0

1

+ преди 3 години
Ливърпул бях по-добрите до 70 минута ...но след това излязох за малко и когато се хавърнах бе 3:1 ...какво да кажа за Ливърпул- играят не са лоши ,но само на класа са нещо отбор между средните отбори и топ -отборите..преди когато ми харесваха имаха желание и страст + класа ...сега се загуби страста и желанието и остана само класата ...а класата им като отбор е 5-7 место в Англия.
7
0

3

Анонимен преди 3 години
До ЛИВЪРПУЛ ЗАВИНАГИЛивърпул като град е една долнопробна дупка, отвратително място, хората също саизключително недодялани и пълни с омраза, климатът е ужасен, архитектурата е тотално подтискаща. Без Клоп отбора им е трета категория.