Завърналият се Камбуров донесе победата на Берое във Враца

Нападателят вкара 2 гола за успеха с 2:1 над Ботев
Обновена: 13 фев 2021 19:05 | 13 фев 2021 15:00, Красимир Ангелов
11
Снимка: beroe.bg

Берое спечели гостуването си на Ботев Враца с 2:1 в зрелищен мач от 17-ия кръг на efbet Лига.

Врачани стояха по-добре през по-голямата част от мача, но завърналият се в Берое преди ден Мартин Камбуров отбеляза 2 гола за победата. Вторият от тях падна в 92-рата минута, а 40-годишният нападател го отбеляза със задна ножица.

В рамките на  първите 10 минути домакините изпуснаха няколко чисти положения на замръзналия терен, преди Камбуров да даде преднина на Берое от дузпа в 13-тата минута.

Малко след това Мартин Николов изравни. В добавеното време на мача обаче отново Камбуров донесе победата на старозагорци със страхотно попадение със задна ножица.