ЦСКА 1948 удари Локо Пловдив, ще играе в първата шестица

Ивайло Чочев вкара победния гол, Димитър Илиев пропусна дузпа
26 апр 2021 20:08, Красимир Ангелов
14

ЦСКА 1948 победи с 1:0 Локомотив Пловдив и си гарантира място в Топ 6 за плейофите на efbet Лига.

Успехът за дебютанта в елита донесе Ивайло Чочев с гол в 55-ата минута. Националът се разписа след асистенция от корнер на Георги Русев. В 76-ата минута Димитър Илиев изпусна дузпа за гостите.

Така "червените" събраха 38 точки и се изкачиха на 5-то място, с точка повече от Берое. "Черно-белите" остават на 2-ра позиция с 52 пункта, на 9 зад лидера Лудогорец и две пред ЦСКА.