Лудогорец с много добър мач в Гърция, врътна 1:1 с Олимпиакос

Голът за българите заби Десподов, реваншът е след седмица в Разград
Обновена: 4 авг 2021 00:03 | 4 авг 2021 00:02, Красимир Ангелов
32

Лудогорец и Олимпиакос завършиха 1:1 първия си мач 3-тия квалификационен кръг на Шампионската лига, който се игра в Гърция.

През първото полувреме двубоят бе равностоен, а най-чистото положение за Лудогорец дойде в 33-тата минута, когато Сотириу излезе сам срещу вратаря, но ударът му бе париран.

Двата гола паднаха в началото и в края на втората част. Първо Кирил Десподов даде аванс на "орлите" в 50-та минута, а в 87-та Камара изравни резултата.

Реваншът между двата отбора е след седмица на стадиона в Разград.