Драматичен двубой, Манчестър Юнайтед победи Виляреал с 2:1

Роналдо потопи "жълтата подводница" в 95-та минута
30 сеп 2021 07:50, Анисия Иванова
20

Манчестър Юнайтед победи Виляреал по изключително драматичен начин с 2:1. Двубоят се игра на стадион "Олд Трафорд" и бе от група "F" на Шампионска лига.

Двата отбора изиграха невероятен мач, в който имаше куп положения, но през първото полувреме нулевото равенство се запази. Голямата драма се случи през втората част. Пабло Алкасер изведе гостите напред в резултата в 53-а минута, а Алекс Телеш изравни с перфектен гол в 60-та.

Изглеждаше, че мачът ще завърши наравно и двата тима ще поделят точките, когато отново блесна геният на Кристиано Роналдо, който хвърли трибуните в екстаз в 95-та минута и донесе победата за "червените дяволи".

В следващия мач в групата Манчестър Юнайтед ще приеме Аталанта, а Виляреал ще има визита в Швейцария - на Йънг Бойс.