"Лудогорец" помрачи завръщането на Любослав Пенев начело на Царско село

Разградчани се наложиха с 4:0 у дома
16 окт 2021 20:00, Екип на Dnes.bg
4

Лудогорец помрачи завръщането на Любослав Пенев начело на Царско село, след като разби столичния отбор с категоричното 4:0.

Мачът от 11-ия кръг на efbet Лига се игра в Разград, а всички голове паднаха след почивката. Жосуе Са откри резултата в 56-ата минута, десет по-късно Пиерос Сотириу също се разписа.

В 78-ата Алекс Сантана сложи точка на спора, а в 86-ата Кирил Десподов оформи крайния резултат. С победата Лудогорец събра 24 точки и е начело в класирането. Царско село остава на последната 14-та позиция с едва 6 т.

В следващия кръг разградчани гостуват на Ботев Пловдив, докато хората на Любо Пенев посрещат Локомотив София.