Брага победи Лудогорец и остави разградчани последни в групата

Португалците спечелиха с 1:0
Обновена: 21 окт 2021 22:01 | 21 окт 2021 21:55, Красимир Ангелов
13

Лудогорец изигра посредствен двубой в Лига Европа и допусна поражение с 0:1 от Спортинг Брага на "Хювефарма Арена".

По този начин "орлите" загубиха почти всички шансове за едно от първите две места в група F на Лига Европа. Единственото попадение в срещата бе дело на Рикардо Орта в 7-ата минута.

В 82-ата минута Мавис Чибота имаше претенции за дузпа за игра с ръка на Фабиано Силва. Нарушението бе факт, но реферите интерпретираха по друг начин ситуацията, а Кристо Тохвер дори не бе повикан да провери положението с ВАР.