В луд мач Манчестър Юнайтед обърна Аталанта с 3:2

Червените дяволи изоставаха с 0:2 на почивката
21 окт 2021 07:19, Ния Христова
6
Феновете на Манчестър Юнайтед видяха знаменит обрат и победа с 3:2 срещу Аталанта в група F на Шампионската лига.

Червените дяволи губеха с 0:2 на почивката след слабо първо полувреме, след което обаче успяха да реализират цели 3 попадения и да стигнат до впечатляващия триумф, от който най-доволен със сигурност остана мениджърът Оле Гунар Солскяер, пише Gol BG.

Кристиано Роналдо вкара победния гол, след като преди това Маркъс Рашфорд и Хари Магуайър също се разписаха. Тимът събра 6 точки и поведе в групата, докато италианците останаха с 4.