ЦСКА-София загуби от РБ Залцбург, прекратиха мача

Тежък инцидент сложи край на контролата
Обновена: 24 юни 2022 20:54 | 24 юни 2022 20:50, Александър Попов
0

Отборът на ЦСКА-София загуби с 1:2 в резултата срещу РБ Залцбург в най-престижната контрола на тима от лятната подготовка в Австрия. Тежък инцидент обаче прекрати мача десетина минути преди края.

Човек край страничната линя загуби съзнание и след кратко съвещание между съдията и двата щаба проверката не продължи.

Медицински хеликоптер дойде да вземе пострадалия човек, а зрителите бяха помолени да напуснат терена.

"Червените" откриха чрез Станислав Шопов в 28-ата минута. Халфът вкара от пряк свободен удар при опит за центриране, което изненада вратаря на домакините.

РБ Залцбург изравни след добавка с глава на Роко Симич още преди почивката, а Жуниор Адаму направи обратът пълен в 52-ата минута.

Бусато пък спаси на два пъти трето попадения, след като отрази удар с глава отблизо, след което и добавка.