ЦСКА се измъкна в последния момент на Надежда

Локомотив София водеше до последната минута
Обновена: 16 юли 2022 22:36 | 16 юли 2022 21:05, Росен Стойчев
6

С гол в последната минута ЦСКА успя да измъкне равенство 1:1 при гостуването си на Локомотив София.
Още по темата
Срещата на стадиона в квартал "Надежда" беше от втория кръг на новия сезон в Първа лига, съобщи Gol.bg

Франса откри от дузпа за "железничарите" в 21-ата минута и двубоят беше изключително равностоен до самия край. "Червените" успяха да предотвратят поражението в самия край, когато влезлият на почивката Брайън Морено беше точен след асистенция на Станислав Шопов.

Момчетата на Саша Илич са втори в таблицата с 4 точки, докато Локо София е десети с една точка.