В ПАОК убедени, че ще елиминират Левски

"Сините" гостуват на Тумба с два гола преднина
26 юли 2022 12:32, Александър Попов
19

Членът на Борда на директорите на гръцкия футболен вицешампион ПАОК Димократис Пападопулос е оптимист, че тимът от Солун ще навакса пасива от два гола и ще елиминира Левски във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите на УЕФА.

Двата отбора ще се срещнат на 28 юли (четвъртък) от 20:30 часа, като "сините" имат аванс от 2:0 от първата среща в София през миналата седмица.

"Отборът е готов, играчите възвръщат формата си, амбицирани са и вярвам, че в четвъртък вечер ще се справим и празнуваме класиране за следващия кръг. Ако някой преди десет дни ми беше казал, че ще бъде толкова трудно срещу Левски, нямаше да му повярвам. Но ние искаме да направим крачка напред в Лигата на конференциите в сравнение с миналата година (б.а. ПАОК достигна до четвъртфиналите в турнира), така че сме решени да успеем", коментира цитираният от БТА Пападопулос.

Стар Левскар преди 1 година
За ,,Левски " е решаващо и задължително да вкарат гол ! И сини и червени , бъдете българи и подкрепяйте Левски "

цскар преди 1 година
тия па гръТЦкото локо пд още се силят явно 2:0 им е малко. сега и там като ги опънат в този провинциален град без плаж, та съвсем ще ги побългарим. успех на левски от цскар. България над всичко!
13
5

8

до анонимен 11 преди 1 година
Още по лошо беше. Водехме 1:3 в 89м. В 95м вече беше 4:3 Не ми се спомня...

До Анонимен 11 преди 1 година
Това беше паметен мач, имам го на видеокасета. Тогава си получих евроимето, което задвърждават до ден днешен. Дано успеят срещу подлите
10
1

17

Да не забравяме, че Левски загубиха от Антверп в продължението до което водеха с 2:1.
9
2

23

Резултата на Левски никак не е лош, играта им на Георги АСпарухов също бе добра, но това не е гаранция. В ПАОК се връщат трима възлови играчи, а правилото за гол на чужд терен вече не важи. българските отбори имат навика да подценяват противника, дано това не изиграе лоша шега на Левски. ИНаче ще е страхотно Левски да бие ПАОК.
8
6

12

Левскар съм, НО- ПАОК е в пъти по- силен от Левски. Липса на мачове и кошмарно начало за тях е причина за резултата в София. Шанс за Левски 35%, но надеждата умира последна. Късмет за Левски!
7
7

3

цицификис преди 1 година
всичко е хазарт , ние сме абонати на гърция, дали за газа, дали за спорта, за какво ли не
6
4

16

Иван преди 1 година
Липсата на официални мачове и многото нови и не много добре сработени играчи на ПАОК, ще доведе до там че дори може отново да загубят.Бавно действат срещу бързите бразилци на Левски.