Лудогорец с впечатляващо представяне

Успех над Жалгирис
Обновена: 19 авг 2022 01:48 | 18 авг 2022 23:19, Росен Стойчев
8

Лудогорец удари с 1:0 Жалгирис в първа среща от плейофите на Лига Европа, съожщи Gol.bg

Още по темата

Единственото попадение в мача падна още във втората минута, когато Иван Татомирович си заби автогол

Лудогорец беше много по-добър преди почивката, когато удари три греди. Разградчани направаих много пропуски и не се възползваха от домакинството си, като след седмица ще гостувта във Вилнюс на изкуствен терен.

8
Още по темата: победауспехЛудогорец
6
2

1

А ПРЕДИ ТОВА. преди 1 година
ЛУДИТЕ НА ТРИ ПЪТИ. ПОСЛЕ ЕДНО ТИРЕ ЗА КУПАТА. И ЗА КАПАК ПАОК ЕВРОПЕЙСКИ ГРАНД. А ЗА МАЛТА.... БЕШЕ ПОЗОРНО. ПРИЗНАВАМ.
5
2

3

до Първо преди 1 година
абе Първо е онова тире от Малта, сещаш се.......
4
7

4

ПЪРВО. преди 1 година
ПРЕКРАСНА ПОБЕДА. ПОСЛЕ ТРУДНА ПОБЕДА. И НАКРАЯ ИЗЛИЗА, ЧЕ ТЕ СА СЕ ПОБЕДИЛИ САМИ. И КОЕ Е ТОВА ЦСКА?!??. С ТИРЕ ОТ ЛОВЕЧ. ИЛИ 1948.

Анонимен преди 1 година
Топката вече е ритната по всички възможни начини от играчи от всички възможни етноси, от сега нататък е едно и също и вече се чудят как да го украсяват със суперлативи, блестящо с автогол, впечатляващо с автогол. Вече играта е да накарате противника сам да се прецака, че да е интересно. Да го лизне по глезена само и само и да бъде автогол и после да удари три греди и да влезе. Дъвкано и предъвкано милиард пъти. Загуба на неврони и време. Следи се само за залагания и от пияни мародери.