Победа с голове на Сане и Ернандес
14 сеп 2022 07:35, Росен Стойчев
7
Снимка: БГНЕС/EPA

Байерн Мюнхен очаквано удари абоната си Барселона с 2:0 в изключително интензивен мач от група "С" на Шампионската лига, съобщи Gol.bg.

През първото полувреме "блаугранас" изненадващо надиграха един от най-големите си кошмари в Европа, но двете нули не помръднаха от светлинното табло, въпреки предимството от 9:3 удара в полза на гостите.

Още по темата

Само за пет минути в началото на второто полувреме Байерн вкара два гола във вратата на каталунците. Люка Ернандес откри с глава, а после Лерой Сане удвои.