Страхотно шоу в дербито на Варна

Пет гола и пълен стадион
7 май 2023 20:40, Росен Стойчев
4

Черно море победи с 3:2 градския си съперник Спартак Варна в зрелищен мач от efbet Лига, игран на стадион "Тича" пред близо 7000 зрители, съобщи Gol.bg

Васил Панайотов откри за домакините в 38-та минута. Даниел Димов вкара втори гол в 52-та минута.

Още по темата

Резултатът беше намален от Евандро. Влатко Дробаров вкара трети гол за Черно море в 74-та минута. Деин Баланюк оформи резултата с нов гол.

В друг мач Пирин Благоевград победи с 1:0 като гост Септември София в двубой от 30-ия кръг в Първа лига, в който дебютира новият старши треньор столичани Красимир Балъков.

В петата минута на допълнителното време на първата част Мартин Смоленски беше фаулиран от Мартин Стоянов и Даниил Кондраков реализира отсъдената дузпа.

След този успех Пирин се намира на 13-та позиция с 24 точки, изпреварвайки Септември. Столичани имат две точки по-малко на 14-то място в Първа лига.