ЦСКА започна отлично, но в крайна сметка катастрофира в Рим

Рома разгроми "червените" с 5:1
Обновена: 17 сеп 2021 00:00 | 16 сеп 2021 23:57, Красимир Ангелов
51

ЦСКА загуби с 1:5 от Рома първата си среща от груповата фаза на Лига на конференциите.

"Армейците" поведоха с гол на Греъм Кери в 10-ата минута, но "вълците" направиха пълен обрат още до почивката, като точни бяха Лоренцо Пелегрин (25) и Ел Шарауи (38).

През второто полувреме Рома вкара още три пъти чрез Пелегрини (62), Джанлука Манчини (82) и Тами Ейбрахам (84).

Трябва да се отбележи, че ЦСКА игра в намален състав след 80-ата минута, когато от игра бе изгонен Вилдсхут. Така "армейците" започнаха ударно мача, но в крайна сметка загубиха разгромно.