Селесао надви с 3:0 и очаква Холандия
28 юни 2010 23:40,
18
Снимка: Getty Images/Guliver Photos

Бразилия победи с 3:0 Чили на Световното първенство в ЮАР и се класира за четвъртфиналите.

Селесао беше с класи над съперника си и напълно закономерно победи.

Два бързи гола през първото полувреме вкараха Жуан и Луиш Фабиано, а след почивката Робиньо добави още едно попадение.

Това бе седма поредна победа на Бразилия над Чили на Световно първенство.

18
17
1

3

Анонимен преди 13 години
Германия ще бие всички напук на завистливите негодници, които не обичат хубавото , а мангалското, защото самите те са такива - да живее превъзходството на русия дух !
16
3

3

Няколко мургавки момченца ще го развенчаят тоя потенциален Фльонсман, или Клинлер ако искаш. :D
15
1

5

Мишел дьо Нотр-Дам преди 13 години
Нещо свише ми пдсказва, че Германия няма да загуби от Аржентина. Този глас досега не ме е лъгал. Меси ще бъде обезличен от мощен ариец, а някакъв младеж на име Мюлер ще бъде новият Фьолер и Клинсман, взети заедно.Германия ще властва...
14
3

3

hi преди 13 години
Бразилците си налагат начина на игра,Холандия ще си ходят ако Гернамия не изкарат някав късмет няма кои да спре и Аржентина финал:Бразилия-Аржентина ако стане така ще гледаме един много хубав двубой
13
3

5

аз преди 13 години
Финал:Бразилия и Аржентина е мечтата на всеки футболен фен.

4

от всички изгледани мачове до сега на световното мага да заключа че това не е никаква Бразилия.те бяха единственият отбор във света който вкарваше романтика във футбола за сметка на прагматизма на останалите отбори,явно Дунга не е за тренер на тоя отбор,не може Бразилия да играе със 1 нападател,досега биеха заради лесната програма ама сега щее се види колко са зле със тази игрова схема
10
2

7

ахаха преди 13 години
добре че е г-н Петър Василев да отсрамва БНТ!!!! Дано тои да коментира на сериала
9
2

4

Иван преди 13 години
Добре играха Чили въпреки резултата. Все пак срещу Бразилия никак не е лесно.Очаквам с нетърпение Аржентина Германия това ще бъде жесток мач :)Принципно съм за Бразилия, но ми се струва, че германците ще станат светорни шампиони.
8
3

3

anti преди 13 години
Да бе да, така правеха преди, сега копират италианските отбори и играта им е изградена върху здрава защита. Всички мачове им почват с окопаване в собствената половина и контраатаки. Не знам какво гледаш, но ако някой им излезе със същата тактика си отиват, нищо че са техничари. Ако им се разбие системата ще рухнат. Очаквам подобно поведение от холандците. Време е да ги бият.