Литекс нокаутира черногорския Рудар с 4:0

"Оранжевите" са в третия предварителен кръг на Шампионската лига
21 юли 2010 07:10,
10

Литекс мина с лекота през Подгорица, побеждавайки Рудар с 4:0. "Оранжевите" се класираха за следващата фаза с общ резултат 5:0.

В сряда вечерта Ивелин Попов и компания ще научат срещу кого ще играят в третия предварителен кръг на Шампионската лига - Жилина или Биркиркара.

Два гола заби новото попълнение Брату, по един гол добавиха Нифлор и Йеленкович.

Рудар започна по-здраво мача и можеше да вкара още в 9-ата минута, когато Ранджелович бе оставен сам на точката на дузпата, но вместо да опъне мрежата стреля до гредата. Последва и пропуск на Усени, чийто шут бе спасен от Галато. Това бяха и силните минути на Рудар.

Още за мача Рудар-Литекс

10
10
0

6

Litexarka преди 13 години
Не мога да ви разбера защо постоянно звословите по адрес на Литекс.Вместо да се радвате че българският *** е победил съперника(и то доста убедително) вие само плюете нашите момчета.Немога да ви разбера.Трябва да се подкрепяме защото сме БЪЛГАРИ.