Бразилия отвя Полша с 3:0 на световното по волейбол

Нашите момчета излизат тази вечер от 18 часа срещу поляците
8

Световният шампион Бразилия не остави шансове на Полша и отнесе европейския тим с 3:0 гейма в първи мач от втората групова фаза на световното първенство по волейбол в Италия.

В групата е и България и днес момчетата на Силвано Пранди играят с поляците, така че при победа ще си осигурят място напред, защото ще завършат поне на второто място в групата и мачът с бразилците утре няма да има значение.

Южноамериканците нямаха никакви проблеми и след силно посрещане, атака и блокада просто смазаха съперника си, когато преди 4 години победиха на финала на предишния шампионат.

Още в първия гейм стана ясно накъде отиват нещата. Брацилците дръпнаха с 11:4, а след това взеха набърдо частта с 25:16, като отново демонстрираха силна игра в защита.

8
8
2

7

tnt преди 13 години
до Hooligan Скоро да си ял бой от българите? :):):)
7
1

4

Браво преди 13 години
Браво,нашите се стегнаха и показаха как могат да играят.Успех за утре с Бразилия,несъмнено ще е трудно,но пък нашите момчета са борбени.Доказаха го за пореден път тази вечер :)
6
2

3

Зорница преди 13 години
Някой знае ли дали мачът ще се излъчва по някоя от телевизиите?
5
18

2

HOOLIGAN преди 13 години
Zdrujina Polska otnovo shte vi e*e otzad!
4
5

9

Успех преди 13 години
"и мачът с бразилците утре няма да има значение"??????ЩЕ ИМА ЗНАЧЕНИЕ!ВСЕКИ МАЧ,ВСЯКА ТОЧКА,ВСЕКИ ОПИТ ДОРИ ИМА ЗНАЧЕНИЕ ЗА ИЗГРАЖДАНЕТО НА ЕДИН ИГРАЧ, КАКВО ДА ГОВОРИМ ЗА ОТБОР!Ама така пишете,защото писарушковците не знаете за кой ръб да хванете топката!Успех момчета!