Черно море успя да надлъже Локо (Сф)

Жардел вкара единственото попадение за победата с 1:0
31 окт 2010 17:37,
0

Черно море постигна трудна победа у дома с 1:0 над Локомотив (София). Двубоят от 12-ия кръг на "А" група не може да се определи като особено интересен, но предостави достатъчно от класическото за родните терени блъскане и бутане.

Отсъстваха и интересните ситуации пред двете врати, като за първото полувреме те бяха две и половина. В 9-та минута Писаров се отличи с уникален пропуск, след като от десет метра на празна врата стреля в аут. До положението се стигна след прекрасен пробив на Асамоа.

След почивката дойде и единственото попадение в мача. В 66-та минута след едно балонно центриране в наказателното поле на Локо, Лахчев увисна под топката и влезлия като резерва Жардел с глава разстреля столичани за 1:0.