Берое се издъни срещу Арда, Камбуров пропусна дузпа

Отборът от Кърджали влезе в първата шестица
10 ное 2019 14:45, Александър Попов
8

Арда записа втора победа над Берое през този сезон. След като взеха домакинството си с 3:1, футболистите от Кърджали взеха и гостуването си в Стара Загора с 1:0.

Голът отбеляза Радослав Василев от дузпа в края на първото полувреме. Домакините пропуснаха няколко възможности да се върнат в мача, като фрапантният пропуск бе на ветерана Мартин Камбуров, който пропусна дузпа в 82-та минута. С този успех Арда се изкачи на 6-та позиция с 22 точки, а Берое вече е 8-ми с 21.