Супер Бербо поведе Юнайтед към разгромна победа

Българинът вкара гол, отмениха му един и направи асистенция на Роналдо
28 яну 2009 09:47, Красимир Ангелов
20
Бербатов след миг ще преодолее Скот Карсън. Снимка: БГНЕС

Лидерът в английската висша Лига Манчестър Юнайтед постигна безапелационна победа с 5:0 като гост на последния в класирането Уест Бромич Албиън в мач от 23-тия кръг на първенството.

Началото на головата серия бе дадено от Димитър Бербатов в 22-рата минута. До края на полувремето Карлос Тевес направи 2:0, а капитанът на домакините бе изгонен с директен червен картон.

След почивката Кристияно Роналдо вкара нови два гола, единият от които след асистенция на Бербатов. Видич също вкара.

"Червените Дяволи" взеха инициативата още от самото начало и във 2-рата минута Парк изведе Бербатов в наказателното поле, но ударът на българина изпрати топката право в ръцете на Карсън.

20
19
0

0

Liverfools преди 15 години
Роналдо не благодари на Бербатов, защото е невъзпитан португалски ***, който само хвърля къчове около пеналтерията като разгонено пони.
18
0

0

chiva преди 15 години
И нов трибъл с Бербатов този сезон!! Днес Бербатов има рожден ден прочетох. Да му пожелаем здраве и дано дигне с Юнайтед поне 3 купи този сезон.

4-тия в света преди 15 години
лоша работа, пак ше си похаби цялата енергия за ингилизите и пак няма да остане нищо за националния...

сашо преди 15 години
Поздравления за Бербатов.Той обърна мача. Преди това бяха почти равностойни.Много жалко , че от противниците - един тъмнокожбабаит го ритна с пълна сила в гърба. Дано това не се отрази на здравето му!Беше отвратително силен и напълно целящ удар. Не случаен.не разбрах защо Роналдо не му благодари за подаването , мисля за втория гол.Бербатов винаги благодари на този който му е подал точно в точното време.Сигурно не е добре възпитан.бербатов излезе от игрището и нищо повече не се случи. Имаше голяма вероятност на няколко пъти МЮ да получи гол, след Бербо.Още веднъж поздравления за нашето момче и пожелания за здраве и да се пази от контузии и от английските горили.Те не са много английски , защото са твърде черни , но така или иначе са тяхни възпитаници.