Звездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо най-накрая успя да се разпише
21 юни 2010 16:58, Красимир Ангелов
25
Снимка: Getty Images/Guliver Photos

Португалия записа първа победа на световното първенство, след като във втория си мач от група "G" отвя бойкия тим на Северна Корея с 7:0.

Европейският тим завърши 0:0 в първата си среща срещу Кот д'Ивоар, докато азиатците загубиха с минималното 1:2 от Бразилия.

Момчетата на Карлош Кейрош демонстрираха невероятен футбол и се възползваха от всички пролуки в защитата на севернокорейците, чиято стабилна отбрана днес сякаш бе забравена в съблекалните.

След като през първата част Мейрелеш откри резултата, след почивката в рамките на десет минути Симао, Алмейда и Тиаго изведоха тима до 4:0, а в последните десет минути Лиедсон, Роналдо и Тиаго се разписаха за 7:0.

Вижте всичко за разгромната победа на Португалия

25
25
0

0

муспи преди 13 години
Четирите корейски футболиста дето са изчезнали, са поискали политическо убежище в България. Искат да играят в цесека, - биле им обещали апартамент и кола.
24
0

3

az преди 13 години
Тва корейците (държавата) са заложили 20 милиона за точен резултат и са ги умножили по 20
23
3

4

brigante преди 13 години
ама кндр са там, а сумати държави ги няма :) на следващото първенство пак ще са там, а нас пак няма да ни има!
22
1

2

Анонимен преди 13 години
Филма се казва "За няколко милиона долара повече"...
21
0

7

Иван преди 13 години
Хорейшио и екипът му вече са започнали изземването на веществени доказателства от съблекалнята на КНДР... Засега са идентифицирани 4ма корейци, безжизнени и с петолъчки на главите.
20
0

6

Обещали са им португалско гражданство и чартърен полет.
19
1

20

Тия сега не трябва да се връщат изобщо в Корея , може да ги разстрелят още на летището комунистите
18
0

18

дрън преди 13 години
Даа, сега наистина не ги мисля тия корейци - това няма да е спортна загуба , а предателство на родината!Добре че все пак всичко завърши по футболните правила.
17
0

13

fire преди 13 години
Гледах само първото полувреме и отбора на Северна Корея игра много стабилно и мъжки ! Даже си помислих, че може и да стигнат до гол! След това второто полувреме какво стана ..
16
0

18

BBB преди 13 години
1-вото полувреме играха много добре корейците, какво стана второто ще си остане тайна...да не говорим и мача им с Бразилия 2:1, където играха също много добре.
15
0

6

До колкото знам имат пц-та,но са отделени от Интернет и са в отделна мрежа.
14
10

3

мина преди 13 години
Португалия им разказа играта друг път няма и да си помислят за световно .Та те са гола вода къде са тръгнали
13
7

7

Дръпнато оченце преди 13 години
Има PC-та, но те се ползват само от Ким Чен-член и обкръжението. Ама е хубаво да има и такава държава, защото подрастващото неграмотно и тъпо поколение иначе няма как да знае от какво се е отървало на косъм! Ари... ласмаги-джасмаги и кючеци до припадък! Май корейчетата са по-добре, а?
12
6

9

gg преди 13 години
Интересен факт е че в Северна Корея няма компютри въобще, не само че е забранено, но и им казват че те са вредни за здравето... И това се случва през 21-ви век...
11
1

11

Ей ся вече ги сготвиха на яхния барабар с кученцата! :)))
10
0

23

Ами току-така не се печели световно. Поне отидоха и видяха как е. Дано не ги сгърчат като се приберат, че колко е "демократична република" само те си знаят :)
9
0

12

ined преди 13 години
По-скоро са духнали още футболисти и са ги заменили набързо с ченгета :)
8
2

32

ТурцияШвецияРусияЧехияРумънияХърватияПолшаБелгияУкрайна...също не са на световно. Спрете да циврите, че нас ни няма, защото какво да кажем за тези далеч по-футболни страни?