Барселона с жестока издънка в Сан Себастиян

Каталунците пропиляха два гола аванс и завършиха само 2:2 срещу Реал Сосиедад
10 сеп 2011 21:29, Красимир Ангелов
19

Барселона направи грешна стъпка още във втория си мач в испанската Примера Дивисион. Каталунците прахосаха два гола аванс и трябваше да се задоволят с равенство 2:2 в гостуването си на Реал Сосиедад.

Мачът започна перфектно за отборът на Пеп Гуардиола, който вкара два бързи гола още до 11-та минута. Първо Шави засече подаване на Алексис, а след това Сеск изработи и вкара втори гол.

След почивката обаче каталунците допуснаха също два гола в рамките на две минути. Първо Агирече намали с глава, а след това нелепа грешка на Давид Вия доведе до изравнителния гол.

При него Серхио Бускетс даже трябваше да получи червен картон за умишлена игра с ръка, но съдията не видя ситуацията.

В последните 30 минути започналият като резерва Лео Меси влезе в игра да спасява положението, но не успя да направи нищо.

пенсионер преди 12 години
барса издънка ами наште националният ни отбор ....ПОСИРАНЕ ЛИ .....
17
2

8

1313 преди 12 години
Загвавието е просто умопомрачително! Аз си помислих,че са паднали с 6 на 0. Алооо, журналята - това е 3-ти кръг от първенството, мачът не е фатален и е завършил на равно!!!!
16
1

12

Shark преди 12 години
Жестоката издънка са нашиян национален отбор, а и всички отбори в Блъгария. Те са издънките, а не Барса. Какво толкова, напривили равен, допуснали изравняване, много важно, това е игра, случва се. Погледнете се нашите отбори на какво приличат, тогава плюйте Барса, защото те утре пак ще са на върха. А нашите т.нар. грандове /Левски и ЦСКА/ ще духат супата.

Анонимен преди 12 години
крайно време беше и те да се издънят, то не може да мачкаш мач след мач, случва се и на най-добрите :-)
13
1

10

ПИЧ НА 25 преди 12 години
А ЗАЩО В САЙТА НЕ СЕ СПОМЕНАВА НАПРИМЕР ЗА ВЧЕРАШНИЯ МАЧ ОТ ЗАПАДНА Б ГРУПА :БДИН (ВИДИН) - СЕПТЕМВРИ (СИМИТЛИ) 1:1 ?? Съдията не даде 3 чисти дузпи за Бдин,като и трите пъти,в които играч на Симитли игра с ръка-ситуациите се разиграваха на не повече от 2 метра от съдията.И той бе с лице към защитника,виждаше всичко.Даде 2 несъществуващи засади,при които играчи на Бдин излизаха сами срещу вратаря.Много ми е зор на мен,че поредния съдийски отбор се е издънил.БДИН ВИДИН ЗАВИНАГИИИ !!!!
12
7

6

ха ха стига вече то не бяха съдии то не бе подкрепяне,,,,,,,,аидееее на долу...
11
13

13

тт преди 12 години
супер,супер......крайно време беше смешното балонче да се спука.
10
4

22

Честно казано ми е все тая относно спора Барса/Реал, но заглавието ви пак някой го е писал с *** си. Все едно с 12 гола са паднали. Dnes.bg, вие сте нещастници.