Юнайтед удари Арсенал насред Емирейтс

"Червените дяволи" победиха с 2:1 след късен гол на Дани Уелбек
Обновена: 23 яну 2012 11:07 | 22 яну 2012 20:31, Елка Василева
18

Манчестър Юнайтед спечели трудна победа с 2:1 срещу Арсенал в дербито от 22-ия кръг на английската Висша лига, играно на стадион "Емиратс".

Победния гол вкара Дани Уелбек десет минути преди края, след добра атака и асистенция на Антонио Валенсия. Самият Валенсия бе открил резултата точно в края на първото полувреме.

След почивката обаче Арсенал се активизира и Робин ван Перси изпусна невероятно положение, но след това се реваншира с изравнителен гол в 70-ата минута.

Благодарение на победата "Червените дяволи" запазиха дистанцията от  3 точки до лидера Манчестър Сити. След поражението пък Арсенал вече изостава на 5 точки от четвъртия Челси.

Фен голем преди 12 години
Арсен е ***! Чудя се как все още го търпят привърженици и ръководство?! Не стига, че от 10 години налага менте-франсета и имаше само 3 топ попълнения за периода в лицето на Анри, Ван Перси и германския вратар а сега се издънва непрекъснато. Няма няма футбалери, като Тони Адамс, Боулд, Кион, Линиган, Диксън, Райт та дори и вратарче, като Сиймън. Горкия Дж. Греъм. Сигурно му се реве от мъка, като гледа бездарието на един *** начело на великия Арсенал.
9
5

7

муспи преди 12 години
Човек на Светкавица е бил на мача да гледа Барби, - съра не го пуска за да му вдига цената.