Последният в класирането КПР победи Челси с 1:0
2 яну 2013 23:40,
8
Играчите на КПР ликуват след гола на Райт-Филипс. Снимка: Ройтерс

Куйнс Парк Рейджърс поднесе сензацията в 21-я кръг на английската Висша Лига, след като победи Челси с 1:0 насред "Стамфорд Бридж".

Единственият гол в мача вкара бившият футболист на сините Шон Райт-Филипс в 78-та минута.

Преди това тимът на Рафа Бенитес изигра много слабо първо полувреме, но след почивката се активизира и изглеждаше, че ще стигне до трудна победа, преди изненадващия гол на КПР.

Това бе едва втора победа за тима на Хари Реднап от началото на сезона, благодарение на която последният в класирането КПР се доближи на пет точки от спасението.

Новата 2013-та година пък не започна добре за Челси, след като преди това тимът завърши старата 2012-та с четири поредни победи и се бе доближил доста до върха.