Реал обърна десет от Юнайтед

Мадридчани победиха с 2:1 "Червените дяволи"
Обновена: 6 мар 2013 09:43 | 5 мар 2013 23:40,
71

Реал Мадрид елиминира Манчестър Юнайтед на осминафиналите на Шампионската Лига, след като успя да победи с 2:1 в реванша на "Олд Трафорд" и с общ резултат 3:2 се класира напред.

Мачът бе белязан обаче от редица спорни съдийски отсъждания. Първо Манчестър Юнайтед откри резултата след автогол на Серхио Рамос в началото на второто полувреме, но мадридчани имаха претенции за засада на Ван Перси.

След това обаче Луиш Нани бе изгонен с директен червен картон за влизане с бутоните в ребрата на Алваро Арбелоа.

Минута по-късно съдията не забеляза игра с ръка на голлинията на Рафаел.

Последва натиск на испанците и първо Лука Модрич изравни със страхотен удар от 20 метра, а след това Роналдо вкара победния гол след асистенция на Гонсало Игуаин.

В другия мач от вечерта Борусия разгроми Шахтьор с 3:0 на реванша в Дортмунд и с общ резултат 5:2 също се класира напред.

възмутен преди 11 години
След такова съдийство е редно мача да се преиграе !
39
8

15

Анонимен преди 11 години
Чакър да изоставя футбола и да се запише за новия сезон на "Листопад", поведението му е подходящо за турска сапунка, но не и за големия футбол.
38
20

29

Кеф, само за месец Реал на 2 пъти си избърса *** с Барса и го натресе на Манчестър :) Нема такъв отбор.

ФАШИСТ преди 11 години
още един отбор с колхозен футбол по-малко ! :))))))))))
34
18

6

PRIDE AND GLORY преди 11 години
хаха ей минзухари много бързо изкочихте,когато ЮНАЙТЕД гази Осмина-кавал дори не с оптималния състав,кюрда свърши едната част от задачата остана и Барса и ел циркуса е готов,дори миндила Муриньо ви го каза по-добрия загуби,сега спете спокойно защото Юнайтед винаги ще го има и ще ви трови : )