Байерн Мюнхен пък удари Ювентус и в Италия
Обновена: 10 апр 2013 23:58 | 10 апр 2013 23:40,
12
Педро ликува след изравнителния гол

Макар и трудно, Барселона се класира за полуфиналите на Шампионската Лига, след като завърши наравно 1:1 с ПСЖ на реванша на "Ноу Камп".

Така след равенството 2:2 в първия мач каталунците елиминираха парижани благодарение на повече голове на чужд терен.

Както се прогнозираше преди мача Лео Меси остана резерва заради контузията си. И при това положение играта на  Барселона далеч не бе такава, каквато се очакваше.

В 50-та минута ПСЖ организира перфектна контраатака и Хавиер Пасторе откри резултата. При това положение в игра влезе Меси и десетина минути по-късно атака, започната от него, завърши с изравнителен гол на Педро.

В другия мач от вечерта имаше далеч по-малко напрежение. Преднинатна Байерн с 2:0 от първия мач не даваше високи шансове на Ювентус и сякаш "бианконерите" не си повярваха, че могат да направят нещо срещу германския колос.

Така с два гола на Марио Манджукич и Клаудио Писаро след почивката баварците отново победиха с 2:0 и се класираха напред с общ резултат 4:0.

FCB преди 11 години
Меси е до там докъдето срещне - Байерн Мюнхен ! Помните ли мача Германия - Аржентина преди 2.5 години - 4:0 -Меси се оказа, че бил на терена но никой не го забеляза , така ще е и срещу Байерн ако се срещнат - Барселона ще бъде смазана както обикновено!
6
2

3

Анонимен преди 11 години
Сигурно ще нагласят по един испански и един немски полуфинал, за да има по-голяма интрига на финала, за повече от една държава.
5
6

3

муспи преди 11 години
Докато в Баерн играе онзи холандски евреин, няма да станат европейски шампиони. Жалко, между Реал и Барцелона ще се реши. Този евреин поразява с еврейското съчетание на некадърност и чувство за величие, само с присъствието си носи нещастие на отбора.
4
1

15

Освен футболни спецове имаме и дефицит на врачки познаващи на боб!
3
6

7

Тази година финала ще е Байерн-Барселона,на полуфиналите ще се паднат Реал Мадрид-Байерн и Барса-Борусия Дортмунд.:)