Кака отново герой за Милан

Бразилецът вкара два гола за победата с 3:0 над Аталанта
6 яну 2014 17:48,
0
Кака показва с гордост, че достигна границата от 100 гола с екипа на Милан. Снимка: Ройтерс

Кака за пореден път се превърна в спасител за Милан. Бразилецът вкара два гола за победата с 3:0 над Аталанта в мач от 18-я кръг на италианската Сериа А, игран на стадион "Сан Сиро".

Той откри резултата в 35-та минута с техничен фалцов удар. Това бе попадение номер 100 за Кака с екипа на Милан.

След почивката Аталанта натисна, но отново Кака успокои нещата с втори гол в средата на полувремето, засичайки топката отблизо в мрежата.

Малко след това пък 18-годишният Брайън Кристанте ознаменува дебюта си като титуляр за Милан с прекрасен гол след удар от дистанция.