Реал Мадрид отличен и без Роналдо

Столичани спечелиха с 4:0 тежкото гостуване на Реал Сосиедад
0

И без голямата си звезда Кристиано Роналдо, Реал Мадрид спечели категорична победа с 4:0 при тежкото си гостуване на Реал Сосиедад от 32-я кръг на испанската Примера Дивисион, играно на стадион "Аноета".

След равностойно първо полувреме мадридчани откриха резултата точно преди почивката с гол на бившия играч на Реал Сосиедад - Хавиер Ияраменди. Той направи добавка отблизо след удар на Карим Бензема.

През второто полувреме обаче тимът на Карло Анчелоти имаше категорично преимущество и логично вкара нови три гола. Първо Гарет Бейл наказа грешка на вратаря и вкара с удар от повече от 30 метра. След това Пепе засече от въздуха след центриране от корнер, а в самия край на мача Алваро Мората вкара след чудесна асистенция на Анхел ди Мария.

Така Реал Мадрид запази разликата от 2 точки до Барселона и 3 точки до Атлетико Мадрид.