Левски би Черно море с гол в последните секунди

"Сините" стигнаха до успеха след попадение от дузпа на Божинов
Обновена: 29 авг 2014 22:11 | 29 авг 2014 22:11,
13
Валери Божинов Снимка: архив, Булфото

Левски победи с 1:0 Черно море в среща от 7-ия кръг на "А' група, която се игра на стадион "Георги Аспарухов". Домакините играха пред празни трибуни заради наказание.

Мачът бе изгледан на живо от Димитър Димитров - Херо, който вероятно може би ще поеме юздите по-рано от уговореното.

Единственото попадение бе дело на Божинов от дузпа в 94-ата минута, а Живко Атанасов получи червен картон за нарушение срещу Педро в наказателното поле в тази ситуация.

Домакините имаха своите положения в редовното време, макар и малко, но не успяха да се възползват от тях и дузпата реши всичко. Валери Божинов пък нацели греда от фаул малко преди края.

След тази среща "Сините" се реваншираха, макар и частично, на своите фенове за загубата от Литекс в миналия кръг. Тимът е 6-и с 10 точки, а Черно море е на 11-ото място с 5 точки.