Реал Мадрид тръгна с провал за ЧНГ, падна от Валенсия

"Прилепите" обърнаха тима на Карло Анчелоти с 2:1
4 яну 2015 22:01,
6

Реал Мадрид започна с провал новата година, след като загуби като гост на Валенсия в мач от 17-я кръг на испанската Примера Дивисион.

"Прилепите" обърнаха тима на Карло Анчелоти с 2:1 и прекъснаха серията му от 22 поредни победи в официални мачове.

Кристиано Роналдо откри резултата от дузпа в началото на мача. Веднаха след почивката обаче Валенсия изравни след щастлив рикошет.

В средата на второто полувреме Отаменди вкара победния гол, след като засече с глава центриране от корнер.

Така Реал може да бъде свален от върха, ако по-късно тази вечер Барселона спечели своя мач. Все пак мадридчани имат и мач по-малко.

Подробности за мача четете в Gol.bg

6
4
1

0

Анонимен преди 9 години
Абе, малката загуба на Барса. И та не може да измени й велик статус. Ами, Реал е само зелено.
3
2

1

eshk0 преди 9 години
Къде спечели Барса бе???Защо не пишете и загубата на Барса???Реал Сосиедад 1:0 Барселона(04.01. 22:00FinReal Sociedad1 - 0Barcelona(1 - 0))Майко много сте зле Днес :D

Валенсия преди 9 години
Всяка серия си има начало и край.Радвам ае,че точно Валенсия прекъсна победната серия на Реал ( М ).И то след поредната дузпа,която им дадоха,за да поведат в резултата.Иско,Бейл и Кр.Роналдо с фрапантни пропуски в края.Вратаея на Валенсия бетон ! Барселона биха Валенсия с едно на мъка на този стадион,тогава валенсианци пак играха страхотно ! Дано продължават в същия дух 'прилепите' !