Арсенал унищожи Юнайтед на "Емиратс"

"Артилеристите" постигнаха разгромна победа с 3:0
9

Aрсенал шокира доста неприятно Манчестър Юнайтед, след като постигна класическа победа с 3:0 на своя "Емиратс".

От доста време насам "червените дяволи" не бяха яли такъв здрав пердах, а разгромният успех в този случай се дължеше на силния старт на домакините. Лондончани откриха чрез Санчес в 6-ата минута, а минута след това и Йозил се разписа, за да удвои аванса на тима си.

В 19-ата минута Алексис вкара второто си попадение в мача и по този начин направи преднината на отбора си класическа.

След този мач Арсенал се изравни по точки с Юнайтед, като и двата тима имат по 16 пункта в класирането, но "червените дяволи" са с подобра голова разлика.

Преди този мач Юнайтед бе в серия от 8 поредни срещи без загуба от лондончани.