Кабаков изгони Джан, с 10 души Германия би Естония с 3:0

Илкай Гюндоган герой за Бундестима с 2 гола и асистенция
14 окт 2019 08:55, Красимир Ангелов
11

Макар и да игра с човек по-малко 76 минути, Германия не допусна изненада и спечели с 3:0 гостуването си на Естония в мач от група С на европейските квалификации.

В Талин хората на Йоаким Льов се оказаха в трудна ситуация рано в мача, след като главния съдия Георги Кабаков изгони Емре Джан още в 14-тата минута с директен червен картон за спиране на голова атака. След почивката обаче Бундестимът набързо реши всичко, за да стигне до триумфа.

Два гола вкара Илкай Гюндоган, а освен това добави и асистенция.

Така Бундестимът има 15 точки в групата и при победи над Беларус и Северна Ирландия в оставащите си два мача, ще се класира за финалите. Естонците останаха само с точка на сметката си.