Черно море и Локо Пловдив завършиха 2:2 в драма

Двама от Пловдив бяха изгонени за втори жълт картон
Обновена: 8 окт 2023 06:33 | 7 окт 2023 23:02, Стела Стоянова
4
Снимка БГНЕС, архив

Черно море и Локомотив Пловдив завършиха 2:2 в в мач от 13-ия кръг на efbet Лига.

Даниел Димов откри резултата в 39-ата минута, но гостите направиха пълен обрат с два гола в добавеното време на първото полувреме на Евандро (45+2, 45+4).

В 75-ата и 80-ата минута двама футболисти на пловдивчани бяха изгонени за втори жълт картон. Това бяха Хорхе Сегура и Евандро и "Моряците" се възползваха от численото си предимство и изравниха в 95-ата минута чрез Живко Атанасов.