Везенков се завърна в игра при победа на Сакраменто

Това е първи мач за българина от два месеца насам
1 апр 2024 09:27, Инна Ангелова
8

Баскетболистът Александър Везенков отново играе за “Сакраменто” след дълго лекувана контузия. Неговият отбор победи Юта Джаз със 127:106 точки у дома. Това е първи мач за Везенков от два месеца насам. Българинът лекуваше навехнат глезен.

Тази нощ той записа близо десет минути игра, в които записа 5 точки, 2 борби, 1 асистенци, 2 откраднати топки и 1 загубена топка. Везенков бе прецизен в стрелбата, като реализира 2 от общо 3 опита и вкара единствения с изстрел от тройката.