Берое победи с класическото 3:0 изпадналия Етър

Себастиан Вия вкара нови 2 гола за "зелените"
29 апр 2024 22:43, Красимир Ангелов
2

Берое Стара Загора победи Етър Велико Търново с 3:0 в мач от 31-ия кръг на efbet Лигата, Трета група. Звездата на заралии Себастиан Вия се разписа на два пъти, а едно попадение добави Хавиер Силго.

Така Берое събра актив от 36 точки и заема 11-та позиция, а Етър с едва 14 пункта вече  изпадна от елита.

В по-ранния мач от днес ЦСКА 1948 и Арда завършиха 1:1. Чинонсо Офор даде аванс на състава от Кърджали през първото полувреме, а след почивката Педриньо донесе точката за домакините, с която те се изкачиха на седмата позиция с актив от 44 точки.

Ботев Пловдив е осми също с 44 пункта, а Арда остава девети с 40.