IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Багер влетя в лятната резиденция на Рашкови


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

39
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
da vi kaga drememu na ra6kov 6te si go premesti ot leviq v desniq pravqt parlama za pred horata
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
Супер заглавие..може да добавите, че костенурките на *** киро се разбягаха в галоп !!
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
Бас хващам,че Станишката и Първанката имат взимане-даване с Рашкови.
отговор Сигнализирай
36
Комуне
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 18
Геноцииид, това го нямаше при тройната, те само градяха , а тези само рушат.
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
Щом не са започнали от къщите а от дребните неща, значи това е просто разширяване, а къщите няма да ги барнат.
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 45 Не харесвам 1
Аааа не бутането на огради и къщи не може да задоволи обществото.Искаме да знаем,кой е разрешил да има ток и вода в къщи без акт16,колко данъци са платили фамилия Рашкови през годините и дали отговарят на стандарта им на живот.Ако има данъчни престъпления обществото иска да знае всички предишни правителства да кажат какви проверки са извършвали на бизнеса им и какво са констатирали при тях.Защото някак си нелогично ми се струва цяла България да знае че е крадец,а до сега да си е вял байрака.
отговор Сигнализирай
33
ана
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Вижте кадри как правят чудесии 5strike/bg/invitation/bylink/74632
отговор Сигнализирай
32
***
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Да ви имам и заглавието - багер влетя, направо си го представям как лети със 120 км/ч !
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
"Фамилията притежава и шест къщи, които са построени без всякакви разрешителни. Въпреки това в тях са пуснати ток и вода." ГРЕШКА "ФАМИЛИЯТА Е ИЗГРАДИЛА И ВЛАДЕЕ ШЕСТ КЪЩИ":) Ако ги притежава по законният начин- чрез съответните документи, доказващи правото на собственост, никой няма да може с пръст да ги бутне:) Знам, че журналистите нямат обширни знания в областта на вещното право, но все пак го пиша, за да не скочи сега и БХК, който да каже- държавата посяга на законната частна собственост;)
отговор Сигнализирай
30
mm
преди 13 години
Харесвам 28 Не харесвам 2
Докато не видя всички къщи на кота нула не вервам
отговор Сигнализирай
Новини