IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Калина сама врътнала подписите в дипломата си менте


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
фалшив
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Колко ли подписа е направила във управлението на герб да кажат господата
отговор Сигнализирай
44
Справедлив
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Пито платено !
отговор Сигнализирай
43
Справедлив
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Целта с която е поставена във фонд Земеделие е по-престъпна - да слуша този ,който я е наредил там и помага парите да отиват в "правилните" хора и фирми.Иначе е могло да и се намери и пост където няма да се налага да фалшифицира дипломи.Другото ако може и иска да го докаже прокуратурата ще е успех за нея.
отговор Сигнализирай
42
Тоня
преди 14 години
Харесвам 29 Не харесвам 0
УСПЕХ??? Присъда като тази насърчава престъпниците в България...
отговор Сигнализирай
41
ico33
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Добър стимул за бъдещи и настоящи фалшивикатори..
отговор Сигнализирай
40
Baceto
преди 14 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Ако си мислите, че е единствената...е не е :) Истината е, че хора като нея гледат на останалите които се бъхтат като на ***. Има 2 типа хора - едните експлоатират системата, другите вярват в системата - учи, труди се, и ще успееш...ама не винаги. Жената си играе фубтол по правилата на ръгби а съдията не свири.
отговор Сигнализирай
39
до 36
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
а ти какво си иСкарал :))) ОбразОванието в бг съкс, т'ва е ясно.
отговор Сигнализирай
38
чарли
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Дипломата,ами решенията който е вземала,може да е наказвала за провинение,вземала е заплата на която не е имала право и т.н.Споразумение и готово.Егати и държавата,загубена работа.
отговор Сигнализирай
37
:)
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Каква държава сме само - Отиваш на мн мн висок пост в държавата с диплома която си си издал сам, разпределяш милиони/да не говорим колко съдби на хора/ и накрая ти дават присъда - повече да не правиш така. В нормална държава щеше да лежи супер мн години, да върне парите и да я съдят поне за още 2-3 обнинения. В БГ обаче - прокурорчето излиза и казва с цялата си наглост - мн и дадохме??? Цирка продължава с пълна сила в БГ и това си е, ако ще и марсианците да ни управляват.
отговор Сигнализирай
36
циганин
преди 14 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Търся да купя шофьорска книжка с всички категории да карам рейс да возя хора
отговор Сигнализирай
Новини