BGONAIR Live

Чарлийз Терон се прости с русата си косица


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
?
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Нещо за Ким няма ли днес?
отговор Сигнализирай
11
е и
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Защо тийнейджърски вълнения, когато нещо е красиво, нормално е да му се възхитиш, няма значение какво е - картина, цвете, жена
отговор Сигнализирай
10
Ани
преди 14 години
Харесвам 28 Не харесвам 0
Красавица е и с коса и без коса!
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 32 Не харесвам 0
Аз й се възхищавам, заради трудното детство (майка й убива баща й при самоотбрана) и евала за Оскар-а от филма "Чудовище". За мен наистина е много добра актриса.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 9
Тийнейджърски въпнения - красива, грозна, и какво от това? Не разбирам защо трябва да боготворим разни актриси, певици, манекенки, какво печелим от това? - Нищо. Печелят си те, а ние сме прекланящото се стадо.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 42 Не харесвам 0
Една от най-красивите актриси
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
излезте на улицата и вижте хубави жени, който не са под обектив...
отговор Сигнализирай
5
ива
преди 14 години
Харесвам 35 Не харесвам 0
и пак е невероятна!
отговор Сигнализирай
4
До 2
преди 14 години
Харесвам 36 Не харесвам 0
Ами тя косата има изключително необичайното свойство да расте.
отговор Сигнализирай
3
Galabin_Boevski
преди 14 години
Харесвам 36 Не харесвам 3
То и аз отдавна се простих с косата си ,ама медиите нищо не споменаха!Двоен аршин.
отговор Сигнализирай
Новини