BGONAIR Live

Нередовното миене на зъби води до ракови заболявания


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
белозъбова
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Някъде четох ,че човек може сам да си приготви паста за зъби в домашни условия няма нужда от излишни химикали хем ще е здрав хем зъбите ще светят.Пожелавам на всички много бели усмивки
отговор Сигнализирай
17
Слагат отрови
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Ухааа каква пропаганда... Прочетете какво има в пастата за съби и как действа, после помислете защо е тази статия!
отговор Сигнализирай
16
иван
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Който иска да не ги мие-избора е на всеки.Пък ако иска да спести и от вода може и да не се къпе.Ако не рак то болести от мръсотия -много.
отговор Сигнализирай
15
...
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Писането на такива статий води до деменция
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Костов е виновен
отговор Сигнализирай
13
1811
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Грижете се за зъбите си и няма да давате парите си на стоматолога. Той не е виновен, че вие нехаете за устната си хигиена! А и ако знаете какво впечатление се оставя у хората когато им се усмихнете с жълти и развалени зъби!!! Или рано сетрин в офиса някой да си отвори устата и да замирише. Най малкото има дъвки! При това отдавна ги правят без захар! Възмутително е колко много хора съм виждал с лоша хигиена в българия.
отговор Сигнализирай
12
1811
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Организма на човек не е предназначен да разгражда рафинирата захар, а естествената. Навремето дядовците ви не са се тъпкали с бонбони и шоколади, а точно тези вещества пораждат разяждане на емайла и кариеси. Естествено това не е единствения източник. Аз си мия зъбите по два пъти, не са перфектни, но са здрави и бели, внимавам със сладкото, кафетата и др храни, освен, че зъбите ми са здрави, нямам проблеми с килограмите и здравето. Четох, че 3 на 10 българина си мият зъбите!!!
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Трябва да купувате не само четки и пасти за чувствите*ни зъби /от по-скъпите/, ами и да си чистите през седмица зъбния камък, не разбрахте ли?цената е на брой, дали е истински или корона - няма значениеи не се знае дали слад това ще имате емайл
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
горките ни пра-пра-прародители :-))))
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
остана да напишат марката на четката и пастата ,та да не ни хване рака!
отговор Сигнализирай
Новини