IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

В 80% от болниците в Европа Цвети щеше да си отиде...


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
ГОГО
преди 9 години
Харесвам 37 Не харесвам 0
Само да уточним: в 99% от болниците в България, Жвети щеше да си отиде.Има късмет че е била в София. В провинцията е леш
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Тук има няколко индивида: УМЕН ГУЩЕР, СТРАНДЖАТА, BURZUM, Odisey и др които спешно трябва да се лекуват.
отговор Сигнализирай
18
Гладен редактор
преди 9 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Не е вярно. Заглавието ви просто е боза. Ако знаете какви болници има в Европа-та, свят ще ви се завие. А за работещите там, от санитарка до шеф на болница - всички работят и се грижат за пациента. Лежах в болница във Франция. Иде си нямате какво отношение и какъв професионализъм цареше там. Спасиха ми живота, отнасяха се с мен като човек, въпреки че бях чужденец. Не ме деляха от французите, предлагаха ми дори и кафе, най учтиво. Излекуваха ме и се върнах. Ако бях с България, щях да умра 100%...
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Това опит за Самоубийство ли е?Или е Нещастен Случаи г-да журналисти,защото ако е първото имаме сериозен проблем да не се повтори,дано да е второто
отговор Сигнализирай
16
Иван
преди 9 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Да искам Референдума, защото искам промяна. Всички които не искат значи са доволни от моментното състояние.
отговор Сигнализирай
15
р
преди 9 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Дано момичето оцени късмета си и помощта на лекарите. Дано има психическата стабилност да ги оцени и да продължи живота си, без да му посяга повече.
отговор Сигнализирай
14
ДС
преди 9 години
Харесвам 29 Не харесвам 0
Това се прави само за известните в БГ. НО е така, защото здравеопазването куца. В една Германия (давам я за пример защото си е за пример) 40 % от данъците отива за здравеопазване а тук 6.5 % (или около 6%). Над 1 000 000 здравно НЕосигурени. На мен взимат 131,35 лева всеки месец за здравеопазване и понеже имам права колкото всички останали + чаоове висене по кабинените предпочитам да си платя частен преглед. Ей това е пладнешки обир.
отговор Сигнализирай
13
Браво!
преди 9 години
Харесвам 34 Не харесвам 0
Наистина имаме добри лекари, но да не си кривим душите, че за обикновен човек щяха да се положат същите усилия, вижда се, че се опряло до пари..... Независимо от всичко, това е добра новина и е похвално за всички участвали! Поздравления!
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 17 Не харесвам 9
Бооооожееееее, как не ги беше срам да кажат подобна глупост тези Пироговски убийци.
отговор Сигнализирай
11
Не ми
преди 9 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
стана ясно Красен Кралев лични пари ли е дал?А Илиана Раева нещо дала ли е?
отговор Сигнализирай
Новини