BGONAIR Live

Обир след обир: Изпразниха четири офиса за нощ

Само от голяма автокомпания са откраднати 22 000 лева

Снимка: архив "Булфото"

Снимка: архив "Булфото"

Обир след обир имаше тази нощ в рамките само на няколко часа в Карлово.

Неизвестни апаши ограбиха четири офиса и магазини на една и съща улица в града. Само от единия откраднатата сума е 22 000 лева, съобщи "Нова телевизия".

Парите са взети от представителство на голяма автомобилна компания.

Средства липсват и от другите три обекта, като размерът им все още се уточнява.

Крадците са действали бързо и са използвали заглушителни устройства. Предполага се, че обирите и на четирите обекта са станали между 2.00 и 4.00 часа през нощта.

Полицията продължава да търси извършителите. 


 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата