BGONAIR Live

Обир след обир: Изпразниха четири офиса за нощ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Охранителят- София
преди 9 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
До 6. Имаш май респект пред дедковците ,с разсъжденията необосновани от стремеж да си актуален за момента.Смех! Аре жив и здрав и готина вечер!
отговор Сигнализирай
8
Охранителят-София
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
До 6 ,Влака не го ползвам имам 2коли :) ,но ясно ,че ДОТИ дойдоха при съмнение за бомба,както си мислех първоначално!
отговор Сигнализирай
7
Boys
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Momchetata na mvr na chastno li sa bile?
отговор Сигнализирай
6
вгр
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
22 000 лева и без камера?!? Ако имаха камери, поне ще знаят кога се е случило. Ако камерите са монтирани (както е забранено) да гледат на вън може да е могло и да дойдат на време...
отговор Сигнализирай
5
ДО 5
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Пич , ти си изпуснал влака .Бъзикаш бабите като ром телефонен измамник .ДОТИ е организация която обезврежда бомби .
отговор Сигнализирай
4
Охранителят-София
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 7
Преди 12тина години се опитаха да ми заглушат сота ! Е излових им джаджата :) ДОТИ бяха доволни от находката ми :) Нека се стискат за охрана жива скъперниците бизнесмени ,или да слагат за мижави пари спящи некомпетентни хора! ТТака бизнесменчета,ви излиза по евтино нали! :)
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
До сега ви беше много полицията, сега я нямало. Ми няма я
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Държавата е намесена иначе няма как да станат, родната полиция ги пази.
отговор Сигнализирай
1
ВЪПРОС към ДАНС
преди 9 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
Нали Народното Събрание прие Закон 10 000 лева в брой , другите по банков път ???Тия сигурно са мафиоти които крадат ДДС през фирми и лишават родителите ни от достойни пенсии .Сигурен съм че няма да посмеят да обяват размера на кражбата . За мен крадците са Робин Худ .Поне ще ги изхарчат в магазините и ще платят ДДС .
отговор Сигнализирай
Новини