IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

България – първата осъдена държава за мръсен въздух


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

48
Толкова е лесно
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Да купя на Катаджиите по един уред з измерване на оделени от спуха газ и да спират на ред .който не одговаря глоба 2000 бона или отнемане на трошляка завинаги няма значение на ,кой се води.Забрана на твърдо гориво в грдове с население над 50 000.Но политиците са на хранилка при дървената,тец и като цялоч аст от мафията ......
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До ДДТмного си се наплашил от Русия бе, ходи си лей куршум.
отговор Сигнализирай
46
Сайонора
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
Да разкарват тия комунисти от власт час по скоро ....Бойко по живо с кнтонерките около теб знаем, че са лакоми и алчни поп-патриотите,но тия дето са сега с тоя льотчик здраво полагат мини по пътя.Нито едно служебно правителство досега не е правило и отменяло закони и то при разпуснат парламент в момента сме в еднолична диктатура на наивник обсебен от червена госпожа с опит с въртенето на мъже в политиката.
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Специално за София газта тряба да стане 50 лв на литър, всеки с е л як се качил на някаква трошка и задръства движението, превърнаха Софето в автоморга и им дишаме мръсотиите. Сега и ни глобяват, всеки да си ходи по градовете съсипаха си градовете сега ще съсипят и София и държавата.
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Ами да се спре източване то на държавата за безсмислени държавни поръчки и да се съсредоточат средство за опазване на околната среда загубите за тези поръчки не мога да бъдат изчислени а можеха за друго да бъдат използвани
отговор Сигнализирай
43
ДДТ
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
До ДДТ от АнонименВиикаш на Русия условия ще поставяш...Украинците опитаха ......Нашите червени политически кантонерки са на процент и се кефят на високите цени просто
отговор Сигнализирай
42
Ставри
преди 9 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
До СофакълАко световната терористична машина не тероризираше мирните граждани в ислямските туристически дестинации (Египет,Тунис..) в Бг щяха дапродължават да идват само алкита от острова и загорели за кумар и стриптиз израелци...
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
До ДДТне знам кой зомбиран, *** не се беше продал боко и бяхме почнали и направили южен поток, можеше да държим карите, да сме фактор в региона и да поставяме условия а са мое да нъ г*зи кой как иска..
отговор Сигнализирай
40
ДДТ
преди 9 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Народа толкова е зомбиран от Волен,Валери и *** ,че си мисли, че Европа вдига газта ,която идва от Русия.Смятаййй брат.Точно ЕС предопреди Гаазпром да смъква цените ,които са специално високи само за Полша и България.
отговор Сигнализирай
39
Софакъл
преди 9 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
След огромния скок на газта подарък от служебното правителство по молба на Нинова.И като знак на дружба .Мръсния въздух ще се удвои а зимата утрои.Иначе голяма реклама за Бг. туризма-"Елате в първата страна в човешката история осъдена за мръсен въздух"
отговор Сигнализирай
Новини