IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ГЕРБ разлюби кмета в Хасково, свали доверието си от него


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
А КОЛКО КМЕТОВЕ НА ГЕРБ СА С ФАЛШИВИ ДИПЛОМИ ДАНС ДА ГИ ПРОВЕРИ И В БОБОВДОЛСКИЯ ПРИ БАЙ СТАВРИ
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
а кмета на Симитли е отличник направи синчето си рефер при Перуката и Депутат при ЦветановГАРАНТИРАНО ОТ гЕРБ
отговор Сигнализирай
16
Papa
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Кметя в Димитровград с фалшивата диплома обаче е отличник нали ??????????
отговор Сигнализирай
15
Шапка ти свалям !
преди 7 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
"Също така кметът Беливанов още не се е справил със зимното снегопочистване!" Забележително!
отговор Сигнализирай
14
Гарантирано от ГРОБ
преди 7 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Тоя кмет май не е разбрал, че не може сам да яде суджука. Тиквата и Цецо-ухото ще му резнат крилцата. Да чака скоро ДАНС и ГДБОБ в кабинета си.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Не можеш да гепиш и да не даваш на Батко. Добър кмет е тиьи, Картофка например, милионерка е но какво трябва киха на Падишаха. И той си в кътка като Златната кокошка. А този кмет е мислил, че всичко е за него и много е сгрешил. Батко и Цуцко не обичат такива и веднага им взимат залъка от устата и после ги наритват.
отговор Сигнализирай
12
ОСТАВКАТА 3
преди 7 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Всички ГЕРБерастки кметове са същите - престъпници и КРАДЦИ на едро!!! А тоя Хасковския просто е спрял да превежда ежемесечно заграбените милиони в централата на шайката СУДЖУЦИТЕ!!! Затова свалят доверието от него.....Новата приказка е "Бай СУДЖУК и 40-те ГЕРБерастчета", нов прочит на Али Баба!!!
отговор Сигнализирай
11
Хм
преди 7 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
"От местната организация на партията скастриха в декларация градоначалника, че не се е справил с бездомните кучета"а Картофка кога ще я скастрят по тая линия за София?!?!
отговор Сигнализирай
10
Биждеко
преди 7 години
Харесвам 26 Не харесвам 2
Очаквам да свали доверието от кмета сатрап Паунов- на Кюстендил/Тоя съсипа града , а кара 3-ти мандат с подкрепата на герб
отговор Сигнализирай
9
до 9
преди 7 години
Харесвам 26 Не харесвам 3
не е доставил суджука навреме или пък си е оставил за себе си прекалено голямо количество
отговор Сигнализирай
Новини