IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Заради 20% ДДС: Ресторантьорите ще блокират кръстовища и пътни артерии


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

130
АлибекАмуджаХидин
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
39 лв.добре ли е за 200гр. салата със скъпото домат с малко люспа лук, 3 бр. мека маслина, кисната в оцет и 6 гр.фълшива брънза полято с великденска боя-зелено хекста върджин олио.
отговор Сигнализирай
129
Къде им е проблема?
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
ДДС то се плаща от крайния клиент. Тия що циврат? Кой има пари и мерак и при новите цени ще ги посещава. На мен не ми пука. Купувам си ракийката, като тяхната, дробя си салатката, като тяхната, пускам си хубава музика и кеф. Няма косми в манджата, няма мръсни покривки и прибори, няма келнерки, които те гледат като банкомат, глъч и скандали ... И леглото е на една ръка разстояние.
отговор Сигнализирай
128
Руя
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 0
Тия срам нямат.Цените им са адски високи,качеството в повечето случаи ниско,отвратително.
отговор Сигнализирай
127
Справедлив
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 0
Когато държавата е завладяна от мафиото- олигарси, нищо не се контролира, сивата икономика разцъфтява и държавата умира .
отговор Сигнализирай
126
Аз
преди 1 месец
Харесвам 17 Не харесвам 1
Да си гледат работата, защо те трябва да са с 9% ДДС, останалите бизнеси с 20%? Например учебните центрове? По важно е да ядем и пием, отколкото да учим?
отговор Сигнализирай
125
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 0
Да затворят на цялохората имат други проблемиНа никой не му е проблемрасторанта
отговор Сигнализирай
124
Ресторантьорите
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Са столовата на администрацията закуска обед и вечер и на туристите посещаващи центъра на градовете
отговор Сигнализирай
123
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 19 Не харесвам 0
Плашат с увеличаване на сивия сектор. Ама накъде да го увеличат повече? Нека има едни сериозни глоби за измами със заплати, в размер, който като го платят, да трябва да затворят за постоянно.
отговор Сигнализирай
122
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 26 Не харесвам 0
В неделя като се разходих по Витошка, всички ресторанти бяха пълни. Няма да фалират. Ако бе беше диво угаждане от страна на държавата, бих предложил следното: блокират ли каквото и да е, да се направят няколко масови проверки. За хигиена, за трудови договори и реално заплащане, за отговаряне на грамажите. Не може собствениците да експлоатират персонал и клиенти и да пестят от данъци заради Ковид. Ковид отдавна мина. И аз искам да не плащам данъци, ама не може.
отговор Сигнализирай
121
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 27 Не харесвам 0
Аз пък бойкотирам скапаните им ресторанти ако ще ДДС-то да стане 0%
отговор Сигнализирай
Новини